מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-6401303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

תעירו אותי בסוף

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מהווים פתרון אידיאלי לאנשים החרדים מטיפול שיניים, הטיפול בשיטה זו מאפשר טיפול מקיף בזמן קצר וללא חשש

דנטל פוביה

לא אחת טיפולי השיניים מלווים בחרדות. התופעה בה טיפול שיניים הינו סיוט אף נקראה בשם: "דנטל פוביה" זה מהוו עדות לכך שלתופעה אף יש תסמינים מובהקים המעידים על החרדה כמו, הזעה, כאב ראש ובחילה כאשר הטיפול מתקרב. אך הבעיה הופכת לבלתי נסבלת בכלל כאשר הפחד הוא פחד משתק, זאת אומרת שהאדם נמנע מלטפל בשיניו בעקבות החרדה, אז השיניים הולכות ונרקבות . מתפתחות דלקות שהסוף לא אחת זה עקירת השן.

טיפול יעיל ומהיר

נראה כי לא אחת הפתרון הוא, טיפול שיניים בהרדמה מלאה. טיפול שיניים בהרדמה מלאה, נערך על ידי רופא שיניים ומרדים כאשר בדרך כלל הרדמה חד פעמית מספיקה כדי לטפל בכל הפה, במצב כזה המטופל לא מרגיש את הטיפול ולא יכול להתנגד אליו. לא אחת טיפולי שיניים בהרדמה מלאה נערכים לילדים קטנים או לילדים פגועים, בצורה כזו ניתן לטפל בכל הפה ללא כל קושי.

מחיר מטרה

ניתן לערוך טיפול שיניים בהרדמה מלאה מחיר סביר, כאשר המחירים כמובן משתנים מרופא לרופא, בירור מקיף אצל רופאי השיניים העורכים טיפולים תחת הרדמה מלאה תביא לכם תמונה מלאה של טיפולי שיניים בהרדמה מלאה השוואת מחירים, כך תוכלו להכריע מי מבין המטפלים יתאים לכם מבחינת התקציב וההיקף. חשוב להקפיד על רופא מקצועי שייתן מענה לכל הצרכים הדנטליים הקשורים בטיפול בפה.

תמתח את השפתיים לחיוך רחב

כמובן שאי אפשר להתחשב בטיפול שיניים בהרדמה מלאה רק במחירים הרי אחרי הכול הטיפול צריך להיות טיפול מקצועי, טיפול שיהיה טוב מספיק כדי לכסות את כל הפה ולהציל את השיניים, לכן מומלץ לבדוק לטיפול שיניים בהרדמה מלאה מחירים ועם זאת לשקול את כל הנתונים ולקבל הכרעה בהתאם. זו הדרך הנכונה להיות בטוחים שהצעד אותו עשיתם הינו צעד נכון, מחד טיפול מקצועי ומאידך טיפול במחיר סביר. כך שתוכלו לחייך במלוא הפה במשך שנים ארוכות.

לברורים על טיפול שיניים בהרדמה מלאה , לקביעת תור ופגישת ייעוץ חייגו: 03-6401303

לקביעת תור קליק להתקשרות