מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

ביצוע טיפול השתלת שיניים – אצל הטובים ביותר.

בחירת רופא שיניים מושכלת

לבחירה של רופא השיניים יש משמעות רבה למהלך הטיפול וכן לתוצאה שלו. לכן אי אפשר להחליט על רגל אחת ולקבוע תור בלי לברר היטב מראש.

אם אתם מעוניינים לבצע טיפול שיניים, אם חשוב לכם למצוא את המקום הטוב ביותר בשביל לבצע אותו חשוב כי תקראו את המאמר הבא. בו תמצאו את הפרמטרים ואת הנקודות שיעזרו לכם לחפש וגם למצוא את הרופא הטוב ביותר בהתאם למטרה ולצורך שלכם. קראו והחכימו!

השתלת שיניים בהרדמה מלאה – אצל מי?

  • מומחיות – נדרשת מומחיות רבה מרופא שיניים שמבצע השתלות שיניים בהרדמה מלאה. המומחיות נחוצה בשביל שהטיפול יתברר כמוצלח. הן מבחינת ההסתגלות של המטופל למצב החדש בתוך הפה. והן מבחינת היעילות במהלך הטיפול.

  • מקצועיות – חשוב כל כך כי כלל הפעולות תתבצענה בידיים מקצועיות ומיומנות. כי הרדמה כללית והשתלה שיניים הן פעולות שדורשות ידע רפואי מקצועי רב. רק כך יוכל הטיפול להתבצע באחריות מלאה תוך מעקב אחר מצב המטופל והגנה על מצבו הבריאותי.

  • אסתטיקה השתלת שיניים בהרדמה מלאה מבצעים בשביל לשקם את הפה ולהחזיר את המראה הצעיר אליו. לכן חובה לבחור במרפאה בה יש דגש על תוצאות אסתטיות ומראה יפה. כך יוכל המטופל לבחור את צורת השן הרצויה ואת הגוון המתאים. כך תתקבלנה תוצאות נאות במראה טבעי.

  • ציוד – בשביל לבצע השתלות שיניים בהרדמה מלאה חייב המטפל לעשות שימוש בציוד מתקדם וחדשני. ככל שהציוד איכותי ומתקדם יותר כך ייעשה הטיפול בצורה איכותית יותר. חשוב לברר לגבי המכשור וכן לגבי הרכיבים בהם נעשה שימוש במהלך הטיפול.

  • מחירים – מומלץ לסקור את השוק ולקבל מושג באשר למחירים בגין הטיפולים. אמנם טיפול כזה עולה הרבה כסף, אך בבחירת הרופא הנכון שווה את המחיר !

לברורים על השתלת שיניים בהרדמה מלאה, לקביעת תור ופגישת ייעוץ חייגו: 03-6401303

לקביעת תור קליק להתקשרות