מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

השתלות שיניים

במרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין מתבצעות השתלות שיניים שיעניקו לכם פתרון פונקציונלי ואסתטי קבוע לשיניים חסרות או פגומות. בחלוף השנים שורשי השן נחלשים, השיניים נפגעות, נוצרות בעיות חניכיים חמורות ועוד. אובדן שיניים הורס את מנגנון הלעיסה, פוגע במראה האסתטי של החיוך  ובחדות ההגהה, וגם מפר את האיזון הטבעי בפרופורציות הפנים ובכך גורם למראה של פנים מזדקנות. במרפאה תוכלו למצוא את מיטב הרופאים ומיטב השיטות המתקדמות להשתלות שיניים שיאפשרו לכם ליהנות משיניים בעלי מראה טבעי וחיוך אסתטי.

מהם שתלים דנטאליים?

שתלים דנטאליים מהווים תחליף לשורשי השיניים האבודות אשר מושתלים בחלק עצם הלסת, נקלטים בה בתוך שלושה עד שישה חודשים והופכים להיות בה חלק אינטגרלי. שתלים דנטאליים יכולים לשמש בסיס לכמה שיטות של שיקום הפה –החל מתותבות נשלפות נתמכות שתלים, תותבות קבועות מוברגות על שתלים ועד כתרי חרסינה המשחזרים תחושה של שיניים טבעיות ובכך מאפשרים ליהנות מנוחות ומאיכות חיים.

במרפאת ד"ר וינשטיין משתמשים בשתלים איכותיים ביותר העשויים מחומר טיטניום משובח מבית "זימר דנטל" אשר הוכיחו את איכותם ועמידותם לאורך זמן. שימוש בשתלים אלה יחד עם חלקים הנלווים מאותה החברה מבטיח את הצלחת הטיפול, יציבות ועמידות.

יתרונות השימוש בשתלים דנטאליים

  • מראה שיניים טבעיות לחלוטין, עד כדי כך שלא ניתן להבחין כי מדובר בהשתלה.
  • שיפור חוויית הלעיסה והדיבור.
  • שיפור המראה האסתטי וחיוך בפה מלא.

 

מגוון טיפולים בהתאמה אישית

צוות מרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין מעניק עבור לקוחותיו מגוון טיפולים המותאמים באופן אישי. בשלב הראשוני, צוות הרופאים יבחן את המקרה, יתאים את השיטה המתאימה ביותר ויכין עבור המטופל תכנית טיפולים מקצועית.

לקביעת תור קליק להתקשרות