מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

השתלות שיניים הם טיפולים מתקדמים וחשובים ביותר

טיפולי השיניים המתקדמים בישראל

בעולם רפואת השיניים, הטיפולים שנחשבים בצדק למתקדמים ביותר והאיכותיים ביותר הם במידה רבה טיפולים של השתלת שיניים. טיפולים אלה הם טיפולים מתקדמים שתפקידם לתת פתרון למצב של אובדן שיניים, כאשר פגיעה מתמשכת בשן או טראומה רגעית גורמת לאובדן של רקמת השם או לנשירה של ממש. במצבים אלה, אנחנו נפגעים מבחינה ויזואלית, מבחינת היכולת שלנו לדבר וללעוס בצורה נוחה כבעבר, ובמקרים רבים גם בביטחון העצמי שלנו ובאיכות החיים הכללית שלנו. לכן, טיפולי השתלת השיניים הם טיפולים חשובים ביותר, וכיום ישנו מגוון לא קטן של טיפולים רלוונטיים בתחום השתלות השיניים. כמובן שטיפולים אלה הם לא זולים, וחשוב לדעת מראש מחיר טיפולי שיניים באופן כללי, ובאופן ספציפי יותר מחיר טיפולי שיניים בהרדמה כללית, וכן מחיר השתלת שיניים.

סוגים שונים של טיפולי השתלת שיניים, והמחיר שלהם

כשאנחנו מדברים על השתלות שיניים ועל מחיר השתלות שיניים באופן ספציפי, חשוב להבין שישנם כמה וכמה טיפולים תחת המטרייה הרחבה הזאת. השתלת שתל בסיסי, שתפקידו להוות תחליף לשורש השן והוא מושתל בעצם הלסת, היא החלק הראשוני של הטיפול. לאחר מכן, ניתן להשתיל עצם – שמחליפה את השן עצמה על גבי השתל. ניתן להשקיע בתותבות קבועות שמוברגות לשתלים, ניתן להשתמש בתותבות נשלפות שניתן להוציא בעת הצורך, וניתן גם להשתמש בשיני חרסינה המחליפות הלכה למעשה את השן הישנה. במרפאה שלנו משתמשים בשתלים עשויים טיטניום, ברמה הגבוהה ביותר.

מחיר השתלת השתל במרפאה הוא מחיר אטרקטיבי ורווחי ביחס לתחום בארץ. בהתאם לסוג הטיפול שבו תבחרו לאחר מכן, טווח המחירים משתנה –מחירי תותבות קבועות, תותבות נשלפות וכתרי חרסינה, כולם נבדלים זה מזה – אך אצלנו כולם מגיעים במחירים המשתלמים ביותר וברמת הביצוע הגבוהה ביותר.

השתלת שיניים מספקת איכות חיים גבוהה ומשקמת את הפה

שתלים דנטליים הם אלמנטים שמשפרים פלאים את איכות החיים של המטופלים שבוחרים בהם, כשהם משקמים את השיניים ואת הפה הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונלית. עד מהרה, המטופל מרגיש היטב את השיפור באיכות החיים שלו – בזכות השתלים הדנטליים והטיפול היסודי של המרפאה של ד"ר איתן ויינשטיין.

לקביעת תור קליק להתקשרות