מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

טיפולי שיניים

מרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין מונה רופאי שיניים מובחרים המעניקים מגוון טיפולי שיניים ללקוחות המרפאה. כלל הטיפולים מוענקים לאחר אבחון מדויק ובניית תכנית מפורטת ובליווי אישי של צוות רופאי המרפאה לאורך כל הדרך. המרפאה מעניקה את הטיפולים הבאים:

סתימות וטיפולי שורש – התפתחות עששת בשן עלולה להביא להרס השיניים  במידה שלא טופלה בזמן. במקרים אלה, יש צורך לבצע סתימה, אך כאשר ההרס גדול מדי יש צורך לבצע טיפול שורש. בתהליך טיפולי שורש מסלקים את מוך השן ואת העששת שנוצרה ואוטמים את השן באמצעות סתימת שורש. צוות המרפאה משתמש במכשור מתקדם לצורך טיפולים אלה לצד שימוש בטכניקות חדשניות.

השתלות שיניים – חוסר בשיניים פוגע ביציבות השיניים הנותרות, ביעילות תהליך הלעיסה, במראה האסתטי ובדיבור. בשונה ממרפאות רבות אחרות, במרפאתנו השתלות השיניים מתבצעות ע"י מומחים לכירורגית פה ולסתות ומומחים לפריודונטיה, דבר שתורם רבות לבניית תכנית אופטימלית ומניעת סיבוכים מיותרים. לאחר אבחון, בסיום הטיפול הכולל ע"י צוות המרפאה  תהינו  משיניים פונקציונליות במראה טבעי.

כתרים – כתרים מגנים על שן חלשה ומהווים פתרון במקרים הבאים: לאחר טיפול שורש, שיקום שן שבורה, כמעין הגנה על שן עם סתימה גדולה, תמיכה לגשר, כיסוי שתל דנטאלי ועוד. רופאי המרפאה משתמשים בחומרים איכותיים ביותר להכנת הכתרים: רוב הכתרים הקבועים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת של הדפסת תלת מימד (CNC) המבטיחה דיוק, חוזק  ועמידות לאורך שנים.

עקירת שיניים – ישנם מקרים בהם אין מנוס מביצוע עקירת שיניים, בין אם מדובר בשיניים שבורות, בעלות עששת נרחבת, שיניים הנגועות בדלקת כרונית ועוד. טרם עקירת שן, רופאי המרפאה מנסים לבצע טיפולים שונים על מנת למנוע את העקירה, כך שרק במקרים שאין מנוס הם מבצעים את העקירה בצורה מקצועית.

לקביעת תור קליק להתקשרות