מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

טיפול מקצועי על ידי רופא מקצועי!

טיפול מקצועי על-ידי רופא שיניים

בשביל להיות בטוחים שהילד שלכם פותח את הפה מול רופא מקצועי ואחראי חשוב כי תבררו היטב ותמצאו את הרופא המתאים בתחום טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים.

פעמים כאשר יש צורך לבצע טיפול שיניים לילד אין מנוס אלא לפנות למרפאה לשם ביצוע טיפול שיניים בהרדמה מלאה לילדים. זה קורה כאשר מדובר על ילד רך שחשוב לבצע את הטיפול בשביל לשמור על מצב השיניים, אך הילד צעיר מידי ואינו מסוגל לשתף פעולה עם הגורמים המטפלים. כמו כן מתאים יהיה לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים כאשר יש לילד חרדה מטיפולי השיניים והוא נעשה היסטרי על כיסא הטיפולים. גם עבור ילדים חריגים יהיה צורך לבצע טיפול שיניים בהרדמה מלאה לילדים בשל היעדר יכולת לשתף פעולה בעת ביצוע הטיפול. ההרדמה תאפשר את ביצוע הטיפולים הנדרשים במקרים אלו. כך אפשר יהיה לבצע את כל הפעולות הנדרשות בבת אחת בלי שהילד יחוש את הכאב.

שימו לב!

כאשר בוחרים מרפאת שיניים בשביל לבצע את הטיפול חשוב לשים לב למספר פרמטרים משמעותיים. כך תוכלו לאתר את המרפאה הטובה ביותר לביצוע הטיפול:

  • לבחור רופא שיניים שיש לו הכשרה לביצוע טיפולים בהרדמה מלאה לילדים. מדובר בנישה ספציפית שעל הגורם המטפל להכיר אותה היטב בשביל לבצע את הפעולה הכי טוב שאפשר.

  • לברר כי מדובר ברופא מקצועי בעל יכולת מוכחת בתחום זה. מכיוון שהמקצועיות משפיעה על מהלך הטיפול ועל משך הזמן שהוא יימשך.

  • להשוות מחירים בין המרפאות השונות כדי למצוא את המקום הטוב ביותר שמציע לכם טיפולים איכותיים במחירים סבירים.

  • לברר כי מדובר במרפאה בה נעשים טיפולים איכותיים בעזרת ציוד מתקדם ומתאים לצורך. כמו כן יש לשים לב לחומרים בהם נעשה שימוש במהלך הטיפול עבור ביצוע הפעולה.

לברורים על טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים, לקביעת תור ופגישת ייעוץ חייגו:

03-6401303

לקביעת תור קליק להתקשרות