מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

מחירון טיפולי שיניים

טיפולי שיניים מחיר

בכל טיפול שנחוץ לכם – אתם צריכים לדעת בדיוק מה העלות

בין אם מדובר בטיפולי שיניים ובין אם מדובר בכל סוג אחר של טיפול רפואי, אסתטי או אישי – אתם צריכים לדעת בדיוק מה העלות של הטיפול עוד לפני שאתם מתחילים את הטיפול, שיכול להיות ממושך ולא פשוט בפני עצמו. בטיפולי שיניים הדבר נכון פי כמה, ויש לכך כמה וכמה סיבות. ראשית, לא כל הביטוחים מכסים את כל סוגי טיפולי השיניים הרלוונטיים – וצריך תמיד לדעת מה הביטוח שלכם מכסה ומה לא, בהתאם לכך כמה תצטרכו לשלם על הטיפול מכיסכם בסופו של דבר. בנוסף, חשוב לקבל את המחירים המדויקים עבור הטיפולים שנחוצים לכם בכדי שתוכלו, במידת הצורך, להשוות מחירים ולהבין היכן הכי מתאים לכם לעבור את הטיפול שנחוץ לכם – בין אם מדובר בטיפולים שרלוונטיים לבריאות השן ולעזרה ראשונה של השיניים, ובין אם מדובר בטיפולים אסתטיים שונים. בהתאם לכך, ננסה לתת לכם מחירון כללי של טיפולים במרפאה של ד"ר ויינשטיין.

מחירון כללי של טיפולי שיניים מסוגים שונים

  • סתימות – מחיר סתימה יכול להשתנות ולנוע על ציר רחב יחסית, בהתאם לסוג הסתימה הנחות ולהיקף הטיפול הנחוץ. הסתימה נחוצה כאשר ישנו מצב של עששת – דלקת שן שגורמת לפגיעה ברקמת השן ומובילה למצב של חור. במצב זה, הסתימה, כשמה כן היא, ממלאת את החור שנוצר. טווח המחירים במרפאה הוא כפי שמקובל בתחום, במחירים משתלמים.
  • טיפולי שורש – טיפול שורש הוא טיפול שהצורך בו הוא במצב בו ישנה דלקת במצב חמור יותר, שלא מגיעה רק לרקמת השן השטחית עצמה, אלא לשורש השן. במצב זה יש לבצע את טיפול השורש, ומחיר טיפול שורש משתנה בהתאם למספר התעלות הנחוצות בטיפול השורש, ולביצוע טיפול חדש לעומת חידוש של טיפול שורש קיים. צרו קשר עמנו בכדי לדעת בדיוק מה עלות הטיפולים השונים במרפאה.

כשאתם יודעים כמה זה עולה – אתם מבינים מה ההשקעה הנחוצה לכם

מחיר טיפולי שיניים הוא מחיר דינמי יחסית, ונגענו כאן רק בסוגים הנפוצים ביותר של טיפולים לילדים ולמבוגרים גם יחד. המחירים משתנים עוד יותר כאשר מדובר בטיפולים מתקדמים בהרדמה מלאה, בניתוחים אסתטיים או בטיפולי שורש – ובשביל לדעת את המחיר המדויק צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר.

לקביעת תור קליק להתקשרות