מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

מחיר השתלות שיניים

כמה עולה השתלות שיניים?

כולנו נחשפנו מן הסתם לפרסומים השונים על האפשרות לבצע השתלת שיניים ביום אחד. איך נעשה הדבר, והאם זה אכן אפשרי? ננסה לבדוק איך זה עובד כמו גם האם מומלץ לדרוש מרופא השיניים שלנו את ההשתלה המהירה?

השתלת שיניים – כדי לשמר על איכות החיים

אף אחד לא רוצה להישאר עם פה חסר שיניים. מעבר לבעיה הפרקטית והקושי באכילה וחוסר הנוחותקיימת הבעיה המטרידה של פה חסר שיניים במראה מאוד לא אסתטי. הדיבור אף הוא מעוות מאוד כאשר ישנם שיניים רבות שחסרות, בקיצור – אנחנו תמיד מחפשים תחליף לשיניים החסרות. השתלת שיניים זהו בהחלט פתרון מושלם גם לבעיות הטכניות של אכילה ודיבור וכמובן גם למראה האסתטי.

השתלת שיניים ביום אחד – מתי זה התחיל?

לפני לא מאוד הרבה זמן לא הייתה האפשרות של השתלת שיניים ביום אחד. התהליך של השתלת השיניים כולל מספר שלבים ואלה התפרשו על פני זמן ארוך. נהגו להמתין עד שהשתלים 'ישבו' היטב בתוך הלסת ורק אחר כך יכלו להמשיך בתהליך. מדובר היה לעיתים בחודשי המתנה ארוכים אשר בהם התהלך הפציינט ללא שיניים. ברור שזה היה מאוד לא נוח ולא סימפטי, בעקבות כך התעוררה דרישה חזקה מצד הלקוחות לבצע השתלות שיניים באופן מואץ ומהיר יותר.

טובי המוחות בתחום הדנטלי עמלו להמציא שיטה אשר בה לא יהיה צורך בהמתנה ארוכה ואכן כיום אנחנו כולנו יודעים כי יכול פציינט להיכנס למרפאת השיניים ללא שיניים בפיו ולצאת תוך יום עם שיניים חדשות ובוהקות. רבים מעדיפים לשלם מחיר השתלת שיניים ביום אחד וליהנות מהטיפול היעיל והמהיר.

האם זה מתאים לכולם?

אז האמת שלא כל אחד יוכל ליהנות מהטיפול המהיר ולא בכל מרפאה מציעים לנו את הטיפול הזה. אך תמיד שווה לבדוק את האפשרות בטרם נכנסים להליך הארוך והמייגע של השתלת שיניים ארוכה וממושכת.

באופן כללי כדאי לדעת כי מחיר השתלות שיניים הוא לא מאוד זול אך עם פריסה נוחה יוכל כל אחד למצוא את עצמו מתמודד בכבוד מול עלות שתלים לשיניים מבלי לוותר על פה וחיוך מושלמים.

לקביעת תור קליק להתקשרות