מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

אסטתיקה דנטלית

בכל מה שנוגע למראה החיצוני שלנו באופן כללי ולמראה הפנים שלנו באופן ספציפי, השיניים שלנו מהוות חלק משמעותי ביותר.
מי מאתנו שסובל מבעיות אסתטיות הנוגעות בשיניים שלו ובחיוך שלו מבין עד כמה הדבר פוגע באיכות החיים היום יומית שלו – הדבר מוביל במקרים רבים לפגיעה בביטחון ובדימוי העצמי, ואין להשלים עם מצב שכזה. כל תחום אסתטיקת הפה הוא תחום דנטלי שמתמקד בדיוק בזה – במראה של השיניים שלנו ובשיקום שלהן מבחינה זו, בכדי לשפר באופן משמעותי את איכות החיים של מי שזקוק לטיפול זה. עם זאת, חשוב לדעת בדיוק מה המחירים של כל טיפול שכזה.

טיפולים שונים הנוגעים לאסתטיקת הפה

  • הלבנת שיניים – הלבנת שיניים היא טיפול שמטרתו להתאים את השיניים שלנו לאידאל האיכותי של יופי שיניים ושל חיוך לבן ומבריק. ניתן לבחור בדיוק את הגוון הנחוץ בכדי להגיע למראה שאתם רוצים להשיג. במרפאה של ד"ר ויינשטיין ישנם מחירים אטרקטיביים ביותר להלבנת שיניים אסתטית.
  • יישור שיניים – תחום האורתודנטיה הוא תחום הנוגע ביישור השיניים. כאשר מבנה השיניים אינו ישר מטבעו ויש ליישר את השיניים בכדי לשמור על בריאותם  לאורך זמן, ובכדי ליישר את החיוך מבחינה אסתטית. ישנם טיפולים רבים תחת מטריית האורתודנטיה הרחבה: סמכים ומתקנים אורתודנטיים שמיישרים את השן, שימוש בשיטת self-ligating לשליטה מרבית על השיניים תוך כדי תהליך היישור או סמכים שקופים בשיטת Invisalign,שהם למעשה פלטות שקופות לשיניים אותן מחליפים אחת לשבועיים והם שקופות לחלוטין. המחירים של כל אפשרות נבדלים זה מזה, וצרו עמנו קשר בכדי לדעת עוד.
  • ציפוי שיניים – כמה מטיפולי האסתטיקה האיכותיים ביותר הם של ציפוי השן, באמצעות חרסינה או באמצעות חומר קומפוזיט – מרוכב. טיפול זה יעיל כשישנה שן אחת או יותר הנפגעות אסתטית. אצלנו תוכלו למצוא טיפולי ציפוי שונים ואיכותיים במחיר מיוחד, וברמה הגבוהה ביותר.

מראה השיניים שלכם הוא חלק מרכזי במראה שלכם כולו

טיפולי אסתטיקה השן הם לא בהכרח זולים, אבל הם חשובים ביותר כשאתם רוצים להשקיע במראה שלכם ולטפל בשיניים שלכם וכך לטפל במראה החיצוני שלכם, ובמקרים רבים באיכות החיים כולה.

לקביעת תור קליק להתקשרות