אסתטיקה דנטאלית

כל אחד מאתנו היה מעוניין בשיניים לבנות, בריאות ויפות, כאלו שיאפשרו לנו לפזר חיוכים לכל עבר ובכלל ליהנות ממראה אסתטי. החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו, והשיניים בולטות לעין כאשר אנו מחייכים או מדברים, אך לא כולם נולדו עם שיניים יפות ובוהקות בעלות מראה אסתטי, אך ההתקדמות בתחום האסתטיקה הדנטאלית מאפשרת למטופלים להנות מחיוך טבעי ויפה.

סוגי טיפולים באסתטיקה דנטאלית

הלבנת שיניים – בחלוף השנים השיניים מוכתמות על ידי שימוש בחומרים כמו קפאין או ניקוטין והן נוטות להצהיב ולשנות את צבען עד שהמראה האסתטי שלהן נפגע. עם השנים תחום הלבנת היניים התפתח והיום תוכלו להנות משיניים יפות ובוהקות במגוון שיטות ותוך זמן קצר יחסית. למידע נוסף על כל סוגי הלבנת שיניים.

אורתודונטיה –תחום העוסק באסתטיקה דנטלית על ידי יישור שיניים. טיפולים אלה מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד על ידי טכניקות שונות וחדשניות תוכלו לטפל בפגמים אסתטיים, בבעיות מנשך השיניים וחוסר התאמה בין שתי הלסתות.

ציפוי שיניים –טיפול יעיל במקרה של פגם אסתטי בשן אחת או יותר. ציפוי השן נעשה בדרך כלל מחומר חרסינה (LAMINATE) שהוא הציפוי הטוב והעמיד ביותר, אך ניתן לצפות את השן גם בחומרים אחרים למשל ציפוי קומפוזיט (COMPOSITE).
טיפולי אסתטיקה דנטאלית במרפאת דנטל ארט בהנהלותו של ד"ר איתן וינשטיין מתבצעים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בטכניקות מתקדמות וחומרים איכותיים.

Scroll to Top
Call Now Button