מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

הלבנת שיניים

שיניים לבנות ובוהקות הן משאת נפשם של אנשים רבים.  טיפול הלבנת שיניים מוצע כיום בשוק במגוון שיטות מתקדמות המתאימות לכל אדם. טיפול זה אינו כרוך בהשחזות או קידוחי  שיניים.

מראה רענן ואסתטי

במרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין תוכלו למצוא טיפולי הלבנת שיניים על ידי שיטות מתקדמות המותאמות באופן אישי לכל מטופל על פי צרכיו, בין אם מדובר על שיניים שהצהיבו, כתמי ניקוטין או קפה, שיניים כהות ועוד. לאחר טיפול ההלבנה, תוכלו ליהנות ממראה פנים רענן ואסתטי, הרי שיניים לבנות ובוהקות משפיעות רבות על המראה הכללי של הפנים ומאפשרות לכם לחייך לכל עבר חיוך רחב.

קיימות שתי שיטות להלבנת שיניים –

  • הלבנה ביתית אשר מתבצעת על-ידי מילוי תבניות שהוכנו במרפאה בחומר מלבין. תהליך הלבנה במקרה זה לוקח כשבועיים כאשר התבנית מורכבת כשעה ביום.
  • הלבנת שיניים מתבצעת במרפאה על ידי רופא. משך ההלבנה כשעה, והתוצאות המושגות דומות לאלה אשר מתקבלות בהלבנה הביתית.

באילו מקרים הלבנת השיניים אינה יעילה או אינה מומלצת?

הלבנת שיניים יעילה כאשר מדובר בגוון שיניים שאינו לבן והשיניים בעלות כתמים ופיגמנטים הפוגעים במראה האסתטי של השיניים. אך ישנם מקרים שבהם הלבנת השיניים אינה יעילה כמו במקרה של סתימות ישנות, כתרים וציפויים. במידה ומדובר על שחזורים הנמצאים בצד החיצוני של השיניים הקדמיות, ניתן להחליף את השחזורים ולבצע את ההלבנה.

הלבנת השיניים אינה אפשרית כאשר מדובר בשיניים עם עששת פעילה, במקרים של נסיגת חניכיים קשה, שחיקת יתר, שיניים צעירות מאוד ועוד.

מרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין מציעה בדיקה מקדימה של השיניים טרם ביצוע ההלבנה ולאחר מכן התאמה מלאה של הטיפול המועדף למטופל, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

לקביעת תור קליק להתקשרות