מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

טיפולי שיניים בגז צחוק

טיפול שיניים תחת גז צחוק הינו פתרון למטופלים המבקשים לעבור טיפול תחת טשטוש קל מאד, ולמטופלים הסובלים ממגבלות שונות כגון מחלות לב, אסטמה, רפלקס הקאה מוגבר ועוד.

מהו גז צחוק?

גז צחוק הינו אמצעי טשטוש חלש ועדין, ולכן יעיל ובטוח לשימוש. מדובר בתערובת של שני גזים: האחד הוא חמצן והשני הוא תחמוצת החנקן. במהלך הטיפול מניח רופא השיניים מסכה על פניו של המטופל, דרכה הוא שואף את הגז. הגז הינו בעל ריח מתוק והשאיפה שלו מרגיעה ומעמעמת תחושות כאב ואי-נעימות, תוך שמירה על הכרה מלאה של המטופל.

במרפאה של ד"ר איתן וינשטיין השימוש בגז צחוק הוא חלק משגרת הטיפולים והוא מאפשר למטופלים חווית טיפול שונה. רופאי המרפאה הינם בעלי התמחות בשימוש בגז צחוק ועברו הסמכה מיוחדת המאפשרת להם שימוש בו. במהלך הטיפול במרפאה, רופא השיניים מווסת את הרכב הגז הנשאף ע"י המטופל בהתאם לצורך הטיפולי, והשפעתו פגה מיד עם סיום השימוש בו. שימוש בגז אינו מלווה בתופעות לוואי, כך שהשימוש בו בטוח לחלוטין.

מאיזה גיל ניתן להשתמש בגז צחוק?

השימוש בגז צחוק מתאים לילדים החל מגיל שנתיים, אך חשוב לציין כי על ההורים וגם על המטופל לשתף פעולה, מכיוון שעל הילד לשבת נינוח עם צינורית הגז על פניו במהלך כל הטיפול.

לקביעת תור קליק להתקשרות