מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או חלקית

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הפכו למגמה מובילה ברפואת שיניים בשנים האחרונות, והם מאפשרים למטופלים – ילדים ומבוגרים, להתגבר על תחושת הפחד (חרדה דנטאלית). הרדמה מלאה והרדמה חלקית (סדציה) הן המומחיות של צוות המרפאה של ד"ר וינשטיין. ההרדמה המלאה מבוצעת באישור משרד הבריאות. כיום, כ-10% מאוכלוסייה חוששים לגשת לטיפול שיניים, למרות שיש פתרון עבורם אך הם לא מודעים אליו, והוא טיפול שיניים כללי בהרדמה מלאה או חלקית. טיפול כזה בדרך כלל מתבצע בחדר ניתוח ע"י צוות אשר כולל רופא מרדים מומחה, אחות הרדמה, אחות חדר ניתוח, צוות רופאי שיניים וסיעת לרופא שיניים. בטיחות המטופל הינה בראש מעיינינו בטיפולים בהרדמה והיא מובטחת ע"י הצוות המורחב והמקצועי.

מהי חרדה דנטאלית?

ישנם מטופלים הסובלים מחרדה דנטאלית שהיא חשש מטיפולי שיניים, והם יעדיפו לסבול כאבים קשים ולהימנע מלגשת לטיפול. חרדות אלו לרוב מגיעות מילדות או מחוויה לא נעימה שהם חוו בעבר. בסופו של דבר, אנשים אלה מגיעים לטיפול בשל חוסר ברירה כאשר מצב השיניים שלהם בכי רע. לצד אנשים החווים חרדות דנטאליות, ישנם אנשים הזקוקים להרדמה מלאה או חלקית (סדציה) מסיבות נוספות כמו – אלרגיות, רפלקס הקאה מוגבר שלא ניתן לשליטה, טיפולים מורכבים הדורשים הרדמה למניעת תחושת כאב, רגישות למגע באזור הפה, סיבות רפואיות ועוד.

בטיחות לצד מקצועיות במרפאה

המרפאה בניהולו של ד"ר איתן וינשטיין מציעה טיפול בהרדמה ע"י צוות המונה מומחים להרדמה, מומחים לכירורגית פה ולסתות, ורופאי שיניים בעלי רישיון לטיפול בהרדמה כללית. ד"ר וינשטיין עצמו מביא עמו ניסיון של למעלה מ– 25 שנים בתחום טיפולי שיניים והרדמה מלאה.
 המרפאה פועלת באישור ופיקוח של משרד הבריאות.
 ההרדמה מבוצעת ע"י רופא מומחה להרדמה אשר משגיח על המטופל מרגע ההרדמה ועד שהמטופל שב להכרה.
 ברשות המרפאה חדרי ניתוח של המרכז הרפואי רמת אביב המצוידים במיטב הציוד וצוות רופאים מומחים להרדמה.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מהווים פתרון אידיאלי לאנשים החרדים מטיפול שינייםהטיפול בשיטה זו מאפשר טיפול מקיף בזמן קצר וללא חשש

דנטל פוביה

לא אחת טיפולי השיניים מלווים בחרדותהתופעה בה טיפול שיניים הינו סיוט אף נקראה בשם: "דנטל פוביהזה מהוו עדות לכך שלתופעה אף יש תסמינים מובהקים המעידים על החרדה כמוהזעהכאב ראש ובחילה כאשר הטיפול מתקרבאך הבעיה הופכת לבלתי נסבלת בכלל כאשר הפחד הוא פחד משתקזאת אומרת שהאדם נמנע מלטפל בשיניו בעקבות החרדהאז השיניים הולכות ונרקבות מתפתחות דלקות שהסוף לא אחת זה עקירת השן.

טיפול יעיל ומהיר

נראה כי לא אחת הפתרון הואטיפול שיניים בהרדמה מלאהטיפול שיניים בהרדמה מלאהנערך על ידי רופא שיניים ומרדים כאשר בדרך כלל הרדמה חד פעמית מספיקה כדי לטפל בכל הפהבמצב כזה המטופל לא מרגיש את הטיפול ולא יכול להתנגד אליולא אחת טיפולי שיניים בהרדמה מלאה נערכים לילדים קטנים או לילדים פגועיםבצורה כזו ניתן לטפל בכל הפה ללא כל קושי.

מחיר מטרה

ניתן לערוך טיפול שיניים בהרדמה מלאה מחיר סבירכאשר המחירים כמובן משתנים מרופא לרופאבירור מקיף אצל רופאי השיניים העורכים טיפולים תחת הרדמה מלאה תביא לכם תמונה מלאה של טיפולי שיניים בהרדמה מלאה השוואת מחיריםכך תוכלו להכריע מי מבין המטפלים יתאים לכם מבחינת התקציב וההיקףחשוב להקפיד על רופא מקצועי שייתן מענה לכל הצרכים הדנטליים הקשורים בטיפול בפה.

תמתח את השפתיים לחיוך רחב

כמובן שאי אפשר להתחשב בטיפול שיניים בהרדמה מלאה רק במחירים הרי אחרי הכול הטיפול צריך להיות טיפול מקצועיטיפול שיהיה טוב מספיק כדי לכסות את כל הפה ולהציל את השינייםלכן מומלץ לבדוק לטיפול שיניים בהרדמה מלאה מחירים ועם זאת לשקול את כל הנתונים ולקבל הכרעה בהתאםזו הדרך הנכונה להיות בטוחים שהצעד אותו עשיתם הינו צעד נכוןמחד טיפול מקצועי ומאידך טיפול במחיר סבירכך שתוכלו לחייך במלוא הפה במשך שנים ארוכות.

לברורים על טיפול שיניים בהרדמה מלאה לקביעת תור ופגישת ייעוץ חייגו: 03-6401303

לקביעת תור קליק להתקשרות