מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

טיפולי שיניים בטשטוש בנוכחות מרדים

טיפול שיניים בטשטוש עמוק (סדציה) מהווה דרגה מעל הטיפול בגז צחוק, ומאפשר למטופלים הסובלים מחרדה משמעותית לעבור טיפולים בכל רמת מורכבות, תוך הפחתה משמעותית של אי הנוחות במהלך הטיפול. חשוב להדגיש שטיפול שיניים תחת טשטוש מחייב רופא שיניים שהוסמך לבצע טיפול כזה ע"י משרד הבריאות, ומחייב נוכחות רופא מרדים לצורך שמירה על בטיחות המטופל.

טיפולי שיניים בטשטוש מתבצעים במרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין בצורה מקצועית ובטוחה. כל הרופאים המטפלים הינם בעלי אישור ממשרד הבריאות לטיפול שיניים בטשטוש ובעלי ניסיון רב בתחום. הטשטוש נעשה בנוכחות רופא מרדים כדי לוודא את בטיחות המטופל.

סוגי טיפולי שיניים אותם ניתן לבצע בטשטוש

תחת טשטוש ניתן לבצע את טיפולי השיניים באופן מרתוני ולבצע בצורה יעילה מספר טיפולים בפגישה אחת, גם אם מדובר בטיפול בכמה שיניים. הטיפולים אותם ניתן לבצע בעזרת טשטוש הם: כירורגיה פשוטה כמו עקירות שיניים בין אם הן רגילות או כירורגיות, השתלות שיניים, טיפולי שורש, כתרים, סתימות, הרמות סינוסים ושתלים, כירורגיה טרום שיקומית מורכבת, שיקום זמני כמו תותבות ועוד.

במרפאתו של ד"ר וינשטיין תקבלו שירות אישי, מקצועי ובטיחותי, כך תוכלו לבצע את טיפולי השיניים במהירות רבה וללא שום חשש מכאב.

לקביעת תור קליק להתקשרות