מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

יישור שיניים

תחום רפואת השיניים ותחום אורתודנטיה בפרט מתקדמים בקצב מהיר ומאפשרים לכל אחד מאתנו לזכות בשיניים ישרות ויפות. מטרת יישור שיניים היא לאפשר לכם לתקן פגמים במנח השיניים ולצמצם רווחים. במרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין תוכלו למצוא מגוון שיטות מתקדמות ליישור שיניים המתבצעות על ידי צוות של רופאים מוסמכים המתמחים בתחום האורתודונטיה.

חשיבות יישור שיניים

יישור שיניים אינו רק בעל חשיבות אסתטית, אלא הוא משמש גם לצורך שמירה על בריאות השיניים והחניכיים. יישור שיניים מתקן צפיפות ורווחים בשיניים, כדי להשיג מראה אסתטי ויפה, לתקן סגירת לסתות שאינה תקינה, ליישר שיניים מוטות, לשפר את היגיינת השיניים ולמנוע מחלות חניכיים ועוד. למעשה, יישור שיניים מאפשר לתקן פגמים ולהחזיר את הביטחון העצמי אצל ילדים ומבוגרים כאחד.

את טיפולי יישור השיניים מומלץ להתחיל אצל ילדים בגילאי 10-14, אך מומלץ לבחון את התפתחות השיניים בקרב ילדים כבר בגיל 7-8.

יישור שיניים גם למבוגרים – אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ליישור שיניים, בינהם תמצאו פלטות שקופות לשיניים וגשר שקוף לשיניים שיאפשר לכם לבצע יישור בצורה הדיסקרטית ביותר.

כיום יישור השיניים נהוג לבצע לא רק לילדים אלא גם למבוגרים.

שיטות חדשניות ליישור שיניים

  • שימוש בסמכים ומתקנים המיועדים להזזת השיניים לסדר נכון.
  • Self Ligating– שימוש בשיטת ברקטים המאפשרים דיוק מרבי בשליטה על תנועת השיניים.
  • סדים שקופים בשיטת INVISALIGN – מדובר בשיטה חדשנית ליישור שיניים הנעשית ללא סמכים וללא מתכות אלא פלטה שקופה שאותה יש להרכיב על השיניים ולהחליף אחת לשבועיים.
  • סמכים שקופים– מדובר בברקטים שקופים אשר פחות בולטים על השיניים המתאימים ליישור שיניים בקרב מבוגרים.
לקביעת תור קליק להתקשרות