מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

יישור שיניים לילדים בירושלים

אחד השירותים המדוברים ביותר לילדים הוא יישור שיניים לילדים בירושלים. אם בעבר הטיפול היה פחות רווח ונפוץ בקרב אוכלוסיית הילדים, כיום ישנם הורים רבים שמעוניינים להעניק לילדיהם טיפול שאינו דווקא רפואי אלא אסטטי. ניתן להסביר זאת במגוון גורמים, כמו החשיבות האסטטית שנכנסה מאוד למודעות הציבור אפילו בקרב ילדים. אם בעבר יישור שיניים היה רווח יותר בקרב מתבגרים, כיום יש ילדים קטנים שכבר פונים ליישור שיניים.

יישור שיניים לילדים, מחיר שווה לכל כיס

יישור שיניים לילדים נעשה לפופולארי בין השאר בשל הזמינות של העניין הן מבחינת המחיר והן מבחינת האורטודנטים בתחום שמתמחים יותר ויותר ביישור שיניים לילדים רכים.

יישור שיניים בירושלים

אז אם אתם ירושלמים דעו שיש לכם כתובת מצוינת לביצוע טיפולי יישור שיניים לילדים, במרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין , בה ישנם אורוטודנטים מהשורה הראשונה , שירות טוב יחד עם ומחירים משתלמים .

יישור שנייםלא קסם ולא נעליים

רבים חושבים שיישור שיניים הוא מעין נס ופלא, מרכיבים פלטה ושאר מכשירים כמו "קוביות" או "גשר" והשיניים מסתדרות מאליהן. אכן יישור שיניים יכול לשנות מאוד את התמונה ולגרום לשניים להיות ישרות אך שום דבר לא קורה כך , סתם ללא התערבות ללא שיתוף פעולה של הלקוח שכן אם הילד לא יתמיד בלבישת הפלטה, השיניים יזוזו ויחזרו למצב לא אופטימלי. לא אחת מדווחים מבוגרים שלאחר כמה שנים בהן כבר לא הרכיבו את המכשירים מאילוצים שונים, הם חוו תזוזה של השיניים בפה ונסיגה לעבר המצב הקודם, אמנם השיניים לא התעקמו אך כבר לא היו ישרות כמו בטווח הקצר שלאחר הטיפול.

לפרטים נוספים על יישור שיניים בירושלים לילדים , לקביעת תור ופגישת ייעוץ חייגו: 03-6401303

לקביעת תור קליק להתקשרות