ציפוי חרסינה לשיניים

ציפוי חרסינה לשיניים מאפשר לכם לקבל שיניים ישרות, לבנות ויפות, ממש "במראה הוליוודי". ציפוי חרסינה הוא אחד הציפויים הנפוצים כיום בשוק והוא עשוי מחומר חרסינה דקיק המודבק על גבי השיניים הקדמיות, וזאת לאחר הסרה קלה של ציפוי השן הטבעית. התוצאות בציפוי חרסינה הן מרשימות ביותר ומאפשרות לאנשים בעלי שיניים קדמיות לא יפות לקבל שיניים לבנות במראה טבעי לחלוטין.

במרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין תוכלו למצוא רופאים המתמחים בציפוי שיניים שיאפשרו לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר. התהליך נעשה על פי השלבים הבאים:

התאמת תכנית טיפול – בשלב הראשוני יש צורך להתאים את הטיפול באופן אישי לכל מטופל על פי מבנה שיניו, גוון השיניים הרצוי וסוג הציפוי.

תהליך הכנת השיניים – מדובר בשלב בו רופא המרפאה מסיר כחצי מ"מ של השן הטבעית מהצד החיצוני והלעיסי, כך שלפעולת ההכנה השפעה מעטה על השן.

באותה הפגישה מורכבים על השיניים מבנים זמניים המאשרים תפקוד רגיל.

תהליך הדבקת הציפוי – כעבור כמה ימים הרופא מדביק את ציפוי החרסינה הקבועים על ידי חומר הדבקה מיוחד המחזיק למשך שנים רבות ומאפשר תפקוד מלא של השיניים.

 

הפגמים אותם ניתן להסתיר על ידי ציפוי חרסינה:

  • שיניים צהובות ומוכתמות – על ידי ציפוי חרסינה ניתן לכסות פגמים וכתמים ולקבל שיניים בהירות בדומה לשיניים טבעיות.
  • שיניים שחוקות – ניתן להאריך ולתקן שיניים שחוקות על ידי ציפוי חרסינה.
  • תיקון שברים – ציפוי חרסינה מאפשר תיקון שברים וסדקים שנוצרו עם השנים על השיניים.
  • סגירת מרווחים – ציפוי חרסינה מאפשר סגירת מרווחים וקבלת מראה אסתטי ויפה.
  • יישור שיניים עקומות – ניתן לבנות ציפויי חרסינה בעוביים ואורכים שונים שיאפשרו קבלת שיניים ישרות.

 

לאילו מקרים ציפוי למינייט מתאים?

  • למראה שיניים לא אסתטי;
  • לשיניים סדוקות;
  • לסובלים ממרווחים קטנים עד בינוניים.

 

היתרונות של ציפוי למינייט

מדובר בתהליך קל ומהיר יחסית, אין צורך בהשחזה משמעותית.

עובי ציפוי למינייט הינו 0.5 מ"מ שזהו ציפוי דקיק ביותר שאינו גורם כלל לנזק בריאותי לחניכיים, אך יש לשמור על היגיינת השיניים על ידי צחצוח נכון בין קו החיבור של הציפוי לחניכיים.

במרפאתו של ד"ר איתן וינשטיין תוכלו ליהנות מציפוי חרסינה המתבצעים על ידי רופאי שיניים מנוסים. כל טיפול מותאם במרפאה באופן אישי לכל מטופל על ידי בחינה מוקדמת והתאמת תכנית טיפולים.

ציפוי חרסינה לשינייפ

שיתוף:

מאמרים נוספים

שיננית

שיננית

אחד הטיפולים החיוניים לצורך שמירה על בריאות השיניים הוא  טיפול להסרת אבנית השן. הטיפול מתבצע בצורה מקצועית במרפאה על ידי שיננית מקצועית ומנוסה. רבים נוטים

רופא שיניים לילדים

רופא שיניים לילדים

ילדים רבים זקוקים לטיפולי שיניים, בין אם מדובר בטיפולי תחזוקה תקופתיים או מעקב, ובין אם מדובר בטיפולים רחבי היקף לצורך טיפול בבעיות או מחלות חניכיים

ציחצוח שיניים נכון

ציחצוח שיניים נכון

צחצוח שיניים הוא פעולה של קרצוף שיניים במברשת שיניים, המצוידת בדרך כלל במשחת שיניים.ניקוי בין–דנטלי (באמצעות חוט דנטלי או מברשת בין–דנטלית) יכול להיות שימושי בצחצוח

מומחה חניכיים

מומחה חניכיים

רופא מומחה לחניכיים בריאות השן הולכת יד ביד עם בריאות החניכיים, מה שהוליד את תחום הפריודונטיה, התמחות העוסקת ברקמות העוטפות ומקיפות את השיניים ומשמשות כתשתית

השאירו פרטים

Scroll to Top
Call Now Button