מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

שיננית

אחד הטיפולים החיוניים לצורך שמירה על בריאות השיניים הוא  טיפול להסרת אבנית השן. הטיפול מתבצע בצורה מקצועית במרפאה על ידי שיננית מקצועית ומנוסה. רבים נוטים לחשוב כי טיפול להסרת אבנית הינו פרוצדורה אסתטית בלבד, אך בעצם הוא מונע התפתחות של מחלות חניכיים ובעיות דנטאליות אחרות.

טיפולי שיננית במרפאה של ד"ר וינשטיין הם זמינים, יעילים ומהירים. בתום הטיפול, השיננית תדריך אתכם כיצד לשמור ולטפל נכון בשיניים בשגרת היום יום על ידי צחצוח נכון, שימוש בחוט דנטאלי, בחירת מברשת שיניים ומשחה נכונות ועוד.

חשיבות טיפול שיננית והיעילות שלו

סילוק אבנית ופלאק

בחלוף הזמן, אבנית ופלאק מצטברים על השיניים כתוצאה מחיידקים ושאריות מזון והם פוגעים רבות באסתטיקה. אבנית יכולה לגרום לבעיות דנטאליות רבות כמו מחלות חניכיים למיניהן, לכן חשוב לסלק את האבנית מהשיניים בטיפול מונע למחלה.

בעיות אסתטיקה

עם הזמן נותרים כתמים על גבי השיניים שנגרמים עקב עישון, שתיית תה/קפה ויין ועוד. טיפול שיננית מסיר את הכתמים האלה ומעניק לשיניים לובן וברק.

מניעת מחלות חניכיים

מחלת חניכיים הינה מחלה כרונית בדרך כלל, אשר גורמת ללוקים בה לסבל רב כמו  חוסר יציבות השיניים, פגיעה אסתטית, כאבים, ריח רע מהפה, פגיעה בחוויית הלעיסה, אדמומיות, דימום, מרווח בין השיניים ועוד. לכן, ביקור תקופתי אצל שיננית והסרת האבנית שהצטברה, יוכלו למנוע את הופעת והידרדרות מחלות החניכיים.

מסייע לשיניים רגישות

טיפולי שיננית מסייעים לאנשים הסובלים משיניים הרגישות לקור וחום. בעיה זו נגרמת מסיבות רבות וביניהן צחצוח חזק או חשיפה של שורשי השן. בתום הטיפול, השיננית תנחה אתכם כיצד לטפל בשיניים הרגישות ותמליץ לכם לבחור מברשת שיניים ומשחה מתאימה שיכולה להקל על התופעה הזו.

לקביעת תור קליק להתקשרות