מרפאה תל אביב

איינשטיין 40 (המגדל),
קניון רמת אביב

להזמנת תור

טל: 03-640-1303
מייל: info@dentalart.co.il

רפואת שיניים
מאמרים

ציפוי שיניים קומפוזיט – כדי שהחיוך יהיה מושלם

מתי יש צורך בציפוי שיניים, ובמה זה כרוך?

ציפוי שיניים הוא פרוצדורה פשוטה למדי, אך כזו שיכולה להוביל לשינוי איכותי ביותר בחיים של המטופלים הזקוקים לציפוי זה. המצבים בהם יש צורך בציפוי השיניים הם מצבים בהם צורת השיניים, מסיבה כזו או אחרת, חסרה או שאינה סימטרית. במקרה כזה יש לתקן את המבנה הכללי של השיניים בצורה מיידית, איכותית ועמידה. מצבים אלה יכולים להיות שבר בשן מאו צמיחה לא אחידה בין צידה הימני והשמאלי של הלסת. ציפוי שיניים קומפוזיט הוא ציפוי מרוכז, המיוצר מתרכובת חומרים שמקנים לו עמידות ואיכות לאורך זמן. עוד אפשרות מלבד ציפוי קומפוזיט היא של ציפוי חרסינה – שהוא יקר יותר וגם איכותי ביותר.

מה צריך לדעת על ציפוי שיניים באמצעות קומפוזיט?

ראשית, חשוב להבין שישנן כמה וכמה שיטות לציפוי שיניים קומפוזיט. הציפויים הפשוטים ביותר מגיעים מוכנים מהמפעל המייצר אותם בצורות ובגדלים שונים, והם ניתנים להרכבה פשוטה על גבי השן הקיימת. יש בכך יתרון של מיידיות ושל מחיר, אך חסרון בכך שהם לא בהכרח מתאימים לכל מטופל באופן ספציפי. בקצה השני של הסקאלה ניתן למצוא ציפוי קומפוזיט באמצעות תבנית אותה מכינים באופן ספציפי אנשי מקצוע במרפאה. כך הציפוי מתאים במדויק לצורך הלסת והשיניים של המטופל, וכך משיגים את התוצאות האיכותיות ביותר במקרים רבים באמצעות ציפוי חרסינה. יש גם אפשרות להשתמש במפתח סיליקון פשוט עבור שחזור ציפוי קומפוזיט ישן או עבור שינוי צבע . זוהי שיטה מומלצת למצבים פשוטים אלה, כמו גם שימוש במפתח הסיליקון על גבי מודל שעווה שנבנה לפי צורת לסת המטופל, במצבים בהם יש לעשות זאת למספר שיניים ולא לשן אחת בלבד.

מעולם לא היה קל יותר לשפר את מראה השיניים

שיפור מראה השיניים הוא מטרה חשובה ביותר עבור אנשים רבים, ובמקרים רבים נוטים לחשוב שמדובר בהשקעה של הרבה מאוד כסף ומאמץ. כיום, עם שיטות ציפוי השיניים האיכותיות שתוכלו למצוא במרפאה של ד"ר איתן וינשטיין, תוכלו לשפר משמעותית את מראה השיניים שלכם בפרוצדורה פשוטה יחסית ובמחיר הוגן.

לקביעת תור קליק להתקשרות